Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Végzősként sem tudom, mit...

Végzősként sem tudom, mit kezdjek magammal. Milyen szakra menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fogalmam sincsen,hogy mit kellene csinálnom suli után. Szeretnék egyetemre menni, de nem tudom, hogy milyen szakra.

Legjobban a sport érdekel, a táplálkozás és az állatok. Viszont konkrétan állatokkal bánni nem tudok.(Mondjuk egy kutyát nem tudnék tanítani sosem.)

Jó a kézügyességem. Szívesen tanulnék például körmösnek vagy fodrásznak, vezetés oktatónak, de ezekből már annyi van...

Érdekelne az ápolói szak, de abból Debrecenben csak okj van jelenleg és jövőre nem is biztos, hogy indul már. Mindenképp Debrecenben szeretnék maradni. Van valami ötletetek esetleg?



2020. szept. 4. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Dietetikus, sportorvos, gyogytornasz, pszichologus es kesobb sportpszichologiara fektetni a hangsulyt? Ha nagy a barati korod akkor aiman lehetsz fodrasz is, ok ajanlanak majd masoknak is es ugy gondolom, hogy olcsobban ki lehet hozni, mint pl a kormosnek. Vezetes oktato sem keres rosszul, de oriasi felelosseg szerintem.
2020. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!