Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE hadtudományi és honvédtisz...

NKE hadtudományi és honvédtisztképző kar levelező/esti munkarendben történő elvégzése lehetséges?

Figyelt kérdés

Példa.. Ha miután leérettségiztem és jelentkezek a honvédségbe, letudom az alapkiképzést és fél évet szolgálok a honvedségnél akkor utanna ha esetleg jelentkeznék az előbb említett NKE - hhk karra akkor azt eltudnám úgy végezni, hogy közben továbbra is a honvédségnél dolgozom?


Vagy mindenképp nappali munkarendben lehet elvégezni ezt a kart és nem lenne érdemes előtte elhelyezkednem dolgozni a honvédséghez?


Jó ideje eldöntöttem, hogy először meg szeretném tapasztalni milyen is a honvedsegnel dolgozni.. Viszont családi körülményeimre való tekintettel úgy gondolom, hogy az elkövetkezendő időben nagy szükségem van arra, hogy én is támogassam a családi kasszát a saját keresetemmel + egyéb dolgok..



2020. szept. 12. 02:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Acelkockan amig vegzed, egy kozkatona fizit kapsz. Havi 180 benne van. De ugy tudom mar csak azzal, hogy alairod a szerzodest kapsz 100kt. Plusz ott is bent laksz, kajat is kapsz. Ha penzt akarsz keresni, menj acelkockanak.
2020. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!