Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Postai dolgozó,ügyintéző,kormá...

Postai dolgozó,ügyintéző,kormányhivatalban dolgozó irodai munkásnak milyen szakmát kell ki tanulni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi milyen képzést kell elvégezni,hogy ezen a szakterületen el tudjak helyezkedni és hogy mennyibe kerül és kb mennyi időbe telik?

Mert már kérdezősködtem és nem kell hozzá egyetem meg felsőoktatás főiskola stb



2020. szept. 18. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Postaforgalmi SZKI pl.

Az ügyintéző pedig ügykörtől is függ, de általában elég az érettségi, meg valami adminisztratív, ügyviteli gyakorlat, szg-kezelés, programok felhasználószintű ismerete, stb...

Ahol nem elég, ott úgyis írják az álláshirdetésben az egyéb elvárásokat.

2020. szept. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BlackSword ***** válasza:
54%

Kormányhivatalnál szakosított osztályon diploma...


A postához meg érettségi...

2020. szept. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább helyesírási tudás kell :) Látom, neked ez még nem az erősséged, tehát egyetem mindenképpen kell hozzá. (Kitanulni egy szó, mert az igekötő az ige előtt áll közvetlenül.Ha lenne köztük egy másik szó is, akkor kellene külön, három szóba írni: ki fogja tanulni. pl.)
2020. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő!

prezentációkat és pályázatokat írok különféle intézményeknek ezért megnyugtatlak,hogy nincs baj a helyesírásommal sem pedit a fogalmazáskészsègemmel,az hogy egy olyan mint oldalon mint például ez vagy a facebook,messenger nem írok (gépelek) helyesen még nem azt jelenti h nem tudok!

Nagymamám magyar tanár megtanított mindenre nyugi :)

Egy választ vártam a kérdésemre

nem értem, hogy egy “baki” miért szúr egyeseknek szemet ...Felháborító

2020. szept. 20. 20:59
 5/6 BlackSword ***** válasza:
22%
Mert minden baki Téged minősít...
2020. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hármasnak: Érdekes úgy beszólni valamiről, amiben mi magunk sem vagyunk helyesek. Pl. pont hiánya, túlbonyolított mondatok, és zárójelen belül is több mondat. Ha nyelvtanilag elemeznénk, helytelen az egész komment.

Ettől függetlenül egyébként szinte senki nem képes teljesen helyesen írni az interneten. Ez még azokra is igaz, akiknek szakmája megköveteli. Hobbival kapcsolatban inkább ellazulnak. Pl. az enyém igen és én az interneten is használom. Magamhoz hasonlót nagyon ritkán elvétve találok.

Lehet keresni hibát mindenkiben... Csak nem érdemes és nem kéne offolni vagy trollkodni egy témában.

2020. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!