Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor kezdjek el tanulni a...

Mikor kezdjek el tanulni a vizsgákra?

Figyelt kérdés
Most van a harmadik hetem az egyetemen, sokan már most elkezdtek tanulni, mások azt mondták, hogy elég a vizsgaidőszak előtt 1 hónappal elkezdeni. Tudom, hogy mindenki máshogy tanul, de érdekelne több ember véleménye, aki tapasztaltabb.

2020. szept. 21. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Én levelezőn tanultam. A félév elején mindig elkezdtem a neccesebb, nagyobb tárgyakkal foglalkozni, a vizsgaidőszak előtt pedig a tölteléktárgyakkal.
2020. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a szak. Ahol rutint kell szerezned a számolásban/programozásban, otz szerintem sem elég nekiállni november-december környékén. De az elmélet minden további nélkül megtanulható a legvészesebb tárgy esetében is egy hét alatt. Más kérdés, hogy ha sok vizsgád lesz, akkor nem lesz tárgyanként egy heted.
2020. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb azt nézd meg miből van kötelezően vizsga, mert amiből zh-val, beadandóval kiválthatod vizsgát inkább azokra tanulj először hogy kevesebb vizsgád legyen vizsgaidőszakban.
2020. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!