Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angliában szerzett érettségi...

Angliában szerzett érettségi (vizsga) honosítása megoldható?

Figyelt kérdés
Lehet honosítani Magyarországon az angol rendszer szerint csinált érettségimet (vizsgáimat) ha Angliába jàrtam középiskolába?
2020. szept. 24. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van pontosan, mi a megnevezése?
2020. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sima gimnázium, nem ad semmi szakmát.
2020. szept. 24. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Oké, de mi a pontos megnevezése? Engem az érdekelne.

Kapd elő a kis certificate-t és írd le mit ír rajta..

BTEC? A Level? GCSE? Hány éves volt, hány tárgy, milyen vizsga..

2020. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

6 éves a suli, még nem voltak a vizsgák, csak előre szeretném tudni, hogy MAJD ha meglesz lehet-e honosítani. A jegyek amiket lehet kapni- A, B, C, D

C-ig pass, azaz átmentem rajta, de ha már D-t szerzek akkor megbuktam.


És azokból a tantárgyakból lesz, amiket tanulok :Biológia, Angol, Matek, Filozófia, Német

2020. szept. 25. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Megválaszolhatatlan a kérdésed. Szerintem fogalmad sincs az angol rendszerről.

Rengeteg féle szakok és szintek vannak, mégis mit kell abból érteni, hogy felsoroltad a jegyeket?

Még azt se írtad le, hogy High School vagy College-e egyáltalán, és ha igen, milyen félék.

A level-t általában 3 tárgyból csinálnak, így azt kizárnám. Meg aki A level-en van, talán tudnia is kéne milyen szakon/szinten tanul..

Talán GCSE lehet az, bár annak meg kevésnek tűnik, én azt hiszem 8 tárgyból csináltam anno.. Bár ott azóta a jegyrendszer is megváltozott.

Szóval hiába nem írtad még meg őket, tudnod kéne milyen végzettséget kapsz érte. Ez se mond sokat, hogy 6 éves suli..

Ha GCSE, akkor pedig nem tudod beváltani otthon, hisz Magyarországon nem fogadják el érettségiként.

2020. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!