Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy hol lehet érettségit honosítani?

Figyelt kérdés
Kolozsvárra szeretnék felvételizni az idén pszichológia szakra, de sajnos teljesen elakadtam az érettségi honosításánál, és ez kötelező kritérium. Köszönöm ha valaki tud segíteni, nagyon sürgős lenne, mert félek hogy lekések a jelentkezési határidőről.

2013. máj. 8. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg őket, hogy mi az eljárás menete?

1 telefont megér.


Mivel Eu valszeg csak le kell fordítani.

2013. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem az ottani kapcsolattartóval, csak gondoltam valaki tudna abban segíteni, hogy hazánkban lehet-e külföldre honosítani, vagy ehhez ki kell utaznom Kolozsvárra. Tök hülyének érzem magam ez miatt hogy ezt se tudom:S
2013. máj. 8. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket sztem megmondják a

minisztériumban is (Művelődési Minisztérium)

De sztem kint kell honosíttatni

(Vagyis ott,ahova menni akarsz)

2013. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben én is így gondoltam, köszönöm a segítséget:)
2013. máj. 9. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
a jelentkezésekről viszont már lekéstél.. pótfelvételi lesz a nyáron.
2013. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a felvételizés júli 15-31 között zajlik. Nekem azt írták hogy még tudok jelentkezni. Én távoktatásra szeretnék bekerülni.
2013. máj. 9. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!