Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hagyjam ott a szakot félév...

Hagyjam ott a szakot félév végén vagy csináljam tovább?

Figyelt kérdés
Műszaki menedzser szakot kezdtem idén szeptemberben. Igazából azért jelentkeztem erre, mert nem tudtam jobbat kitalálni, és valamennyire megtetszett. Szinte mindig minden tantárgyból ötös voltam,de egyik sem fogott meg igazán, csak csináltam , mert szeretek tanulni.De valahogy most ahogy csinálom a tantárgyakat úgy érzem ez nem nekem való, de közben nem tudnék jobbat kitalálni most sem. Ha jogot tanulnék az sem érdekelne, vagy ha bármi mást azt sem. Tudom velem van a baj, és sokan vannak hasonló helyzetben , de mégis ez engem nagyon rosszul érint, bár nem is vártam nagyon mást.Jó lenne valami olyat tanulni ,ami kicsit is izgat , érdekel.Az egyetlen irány ami talán ilyen számomra a gyerekek, a védőnő szak sokáig érdekelt, de nagyon nem vagyok jó az emberekkel való kommunikációban, így sajnos ez kiesett.Tanulni szeretnék mindenképp ,de szóba jöhet szakváltás, és kíváncsi vagyok ki mit csinálna a helyemben.
2020. okt. 13. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért az első vizsgaidőszakot még próbáld meg megcsinálni, hátha evés közben jön meg az étvágyad.
2020. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is kihagytam 1 évet ugyanilyen szitu miatt, hidd el nem éri meg. Látszik hogy máshoz sincs konkrét szenvedélyed, ha most nem tudod hová felvételiznél fél év, 1 év múlva se lesz ez másképp. Ez sajnos ilyen, én se szerettem a szakomat de rájöttem hogy máshol se lenne jobb úgyhogy visszamentem és nagyon bántam hogy elpazaroltam 1 évet. Őszi félév után meg végképp ne hagyd ott mert keresztfélévben nem minden egyetem hirdet meg alapszakot, ha igen azt is csak önköltségre szóval addig munkát kell keresned.
2020. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!