Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha kirúgnak...

Mit csináljak, ha kirúgnak félév végén az egyetemről és nincs semmim?

Figyelt kérdés

Ha szerencsém van, akkor elmehetek passzívra...


Sajnos nagyon kevés pénzem van, nagyon rossul alakult az életem az elmúlt 5 évben...

Utáltam ezt a szakot, de a szüleim miatt nem hagytam ott, gyakorlatilag elvesztegettem jó pár évet a semmire. Meg faluról is el szeretnék menni, utálom a napi 3 óra ingázást.


Most azt találtam ki, hogy májusig van diákbérletem, addig valami diákmunkát elvállalok és akkor lesz annyi, hogy elköltözzek.


Hogy tudnék valami munkát találni?


2019. jan. 24. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Előbb kellett volna gondolkozni, nem megalkudni, és átmenni olyan szakra, ami tetszik és akarod is.


Hány éves vagy, milyen szakon?


Ha még "benne vagy a korban", akkor én a helyedben választanék olyan szakot ami érdekel és el lehet helyezkedni vele. Én csak a diplomában hiszek.

2019. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komolyan nem tudod hogyan kell munkát keresni 20 év felett?
2019. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!