Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak ha megbukok 8....

Mit csináljak ha megbukok 8. osztályban kémiából most félévkor?

Figyelt kérdés
Ebből az egy tantárgyból állok csak így, biológiát ki tudtam javítani 3-asra, ahogyan a fizikát is. Van egy egyesem, azon kívül ezen a héten írtunk, amire kettő jegyet kapok, és nem vagyok benne biztos hogy meg lesz a kettes :/ Nem hiszem hogy jóindulatból mehadná, nem az a fajta. Szorgalmit már nem fogad el, a most következő héten szerdán megtudjuk a jegyeket és elvileg megmondja hogy hányas leszek félévkor. Ha meghúz, akkor felvesznek egyáltalán valahova? Másból négyes-ötös vagyok. Informatikára szeretnék jelentkezni.

2018. dec. 15. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

?

A tanítási év első féléve 2019. január 25-ig tart, az iskolák 2019. február 1-ig értesítik a diákokat és a szülőket az első félévben elért eredményekről.

Hova jársz, hogy most van a félév vége?

De egyébként a leírás alapján semmit nem tudsz csinálni, maximum könyörögni, hogy ne buktasson meg.

2018. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%
ásd el magad
2018. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vonószenekar ***** válasza:
65%

Hol laksz?

Hátha tudok segíteni.

2018. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Melyik anyagrészből írtok?
2018. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!