Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van valaki aki az ELTE keleti...

Van valaki aki az ELTE keleti nyelvek és kultúrák (koreai) szakon tanul/tanult?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne az a szak, de félek nem nagyon mennék vele semmire. Igazából annyira nem látom át, hogy mit lenne érdemes tanulni, és mivel tudnék kezdeni magammal valamit egyetem után és nem csak lógnék a levegőben a diplomámmal. Nagyon érdekelne az egyetemisták illetve a már lediplomázottak véleménye.

Előre is köszönöm a válaszokat!😊

19/L



2020. okt. 16. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Lépj be Facebookon kpoppal, Koreával, koreai nyelvtanulós kapcsolatos csoportokba, ott biztos választ kapsz.

De ahogy én hallottam semmit se ér az a szak.

2020. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
írok :)
2020. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2. Kérlek nekem is írj!! :)))
2020. okt. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2. Kérlek nekem is írnál?:)
2021. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy figyeli-e még valaki a kérdést, de nemrég beszéltem egy csajszival aki ott tanult, ő szerette de azt mondta, hogyha újra csinálhatná, inkább valami konkrétabbra ment volna és amellett tanulta volna a koreait, mert így még 4 év után muszáj valamit kitanulnia, hogy érvényesülni tudjon vele. És elvileg elég nehéz, mert annyira nem fekszenek rá a nyelvtanításra, hanem saját szorgalom is kell hozzá bőven, de akinek szenvedélye ez a kultúra, szerintem úgyis megoldja. Én hallgattam rá vgül máshova jelentkezek, de aki továbbra is kitart mellette és azt érzi hogy ott a helye, annak nagyon nagyon sok sikert!:)
2021. jan. 26. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!