Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichologiával lehet segíteni...

Pszichologiával lehet segíteni a mentálisan vissza maradotságon?

Figyelt kérdés

Van pár mentális betegségem a tudás, a tanulás terén és szeretnék a koromnak megfelelően gondolkodni/tanulni stb.

Van ilyen ága pl. A fejlődés pszichológiája, amibők tegnap megtudtam h 7-8 évesen fejlődik ki teljesen a beszéd központ. Én akkor kezdtem dadogni és 17 éves létemre sem nőttem ki, és már maradandó is marad.


Szóval engem érdekel is pszichológia és ha többet olvasok róla akkor megtudom h müködik az ember és az engem érintő próblémákat is megtudom, többet tudok róla. Valószínűleg az anyámtól örököltem+ az az h mikor terhes volt velem, nem bánt kenyesen, nem figyelt rá és ezért is lehet. Na meg h álítolag kiskoromban is magamra voltam maradva. Ezeket talán lehet blokkolni vhogy. Ezt akarom a pszichologiában kideríteni.


2020. okt. 17. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
pszichológushoz menj el, ne próbáld meg magadat diagnosztizálni, az nem fog segíteni neked
2020. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem magamat diagnosztizálom. Van róla hivatalos papírom.

Csak érdekel a pszichológia

2020. okt. 17. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor jelentkezz egyetemre és tanuld meg
2020. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!