Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi szakra tudnék...

Milyen egyetemi szakra tudnék jelentkezni, ami művészettel kapcsolatos, és jövedelmem is lesz majd belőle?

Figyelt kérdés

Jelenleg is egyetemre járok, kommunikáció és közkapcsolatok szakra, de rájöttem, hogy nem az én világom, sehogy sem tudom megtanulni a leckéket, s nem is értem. (Szüleim miatt kezdtem el) Suliban az elején képzőművészetet tanultam, az után textil szakon folytattam, s most suli után nem tudom, hogy hova mehetnék tovább, olyan szakra, ami érdekel is, de lesz belőle profitom.

A színházzal kapcsolatos dolgok is érdekelnek, s a tervezés, rajz, festés, írás is. Szerintetek mit tudnék kezdeni? Milyen szakra jelentkezhetnék, ami jól fizetne mikor dolgozok vele, de szeretem is?



2020. okt. 21. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
MOME - Animáció és média design szak. (Dancsó is ezt végezte:) )
2020. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A garfikusok jól keresnek.
2020. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!