Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Diszesként nehéz a felsőoktatás?

Diszesként nehéz a felsőoktatás?

Figyelt kérdés
A matekkal és az írás külalakkal gyűlik meg a bajom, csak azt tudom rendesen megtanulni ami érdekel is. Egyébként mondhatni jó tanuló voltam középiskolában de az érettségi nem lett olyan erős. Én dietetikus szakirányra gondoltam (jól mondom?). 20/f
2020. okt. 23. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Sose tartson vissza az álmaidtól hogy diszlexiás vagy. Próbáld ki az egyetemet nyugodtan. Az első félév ingyen van. Ha akkor meggondolod magad hogy ez neked mégsem jó akkor nem kell visszafizetned az államnak. Az egyetemen meg inkább az számít hogy otthon mennyit foglalkozol a témával (ill. ha szerzel barátokat akikkel tudsz jegyzetet cserélni az sem jön rosszul).
2020. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!