Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munka mellett érettségi?...

Munka mellett érettségi? Lehetséges?

Figyelt kérdés
A kötelező érettségikkel már rendelkezek, csak a matekom nem lett elég jó, és biológiából még egyáltalán nincs. Munka mellett hogyan tudnék felkészülni az emelt matek érettségire? Ti hogyan csináltátok?

2020. nov. 6. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulsz szorgalmasan minden nap
2020. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Banna97 ***** válasza:

Szia!

Ha megfelelő energiát fektetsz bele akkor szerintem munka mellett is simán fel tudnál készülni ezekből.

Magántanárt ajánlanám, bár tudom elég borsos árakat kérnek el, de én pl magamtól készültem fel emelt történelem érettségire.

Vannak minden tárgyból érettségire felkészítő könyvek, külön a tesztre, külön a szóbeli tételekre amik ki vannak dolgozva benne és még mintát is mutat, hogy hogyan építse fel a feleleted. Én ezeket a Libriben szereztem be, az alapján haladtam, tanultam amennyit az időm engedett, és így sikerült magamtól felkészülnöm

2020. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Történelemre még úgy ahogy én is fel tudnék készülni magamtól, de a matek sajnos nem menne.

2020. nov. 6. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs megfelelő előképzettséged matekból, akkor szinte biztos, hogy magadtól nem fog menni, de még a megfelelő alapképzettség mellett is kellene valami iránymutatás, hogy mit és hogyan.
2020. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Banna97 ***** válasza:

Biológiából gondoltam ezt a fajta felkészülést, szerintem ezen az úton fel lehet

Matek az valóban keményebb dió, én arra egyedül biztosan nem tudnék felkészülni

2020. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel kötelező az egy emelt a legtöbb egyetemre így valószínűleg duplázni fogsz, tehát ha a matek nem feltétel akkor abból felesleges érettségizni.

Biosz mellé valószínűleg jobban jársz kémiával.

Ez viszont nem azt jelenti, hogy egyetemen nem lesz matek.

2020. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!