Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri újra tanulni ennyi idősen?

Megéri újra tanulni ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Szisztok, 21 vagyok, a lényeg az lenne hogy matematikából világ életben kegyelem kettes voltam.. angol csak alapszinten megy. Matek, nem érdekelt soha, ezért nem is tanultam, közben lett állásom, amit nem szeretnék, otthagyni mivel valahogy el kell tartanom magam, szóval 2 évig vissza a padba minden nap.. kizárva, estit viszont meg tudnám oldani,

10 hónap elég lenne az angolt középre begyakorolni, matematikával együtt? Aztán a két év esti ha sikerül, eddig ez a terv, szerintetek megoldható? Minden szakma ami tetszik érettségihez kötött.



2020. nov. 15. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megéri megszerezni az érettségit. Hogy mi mennyi idő neked, nem tudhatjuk, mert nem ismerünk.
2020. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy megéri.Hajrá!
2020. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megéri! Azt, hittem, hogy a kérdező legalább negyven, családos ember.... ő neki is megérné, ha nem megy a családja rovására, de így még pláne, két év szinte elrohan. Fárasztó lesz, kemény lesz, abba akarod majd lehet hagyni, de ha végig csinálod, az már a tiéd marad, több lehetőséged is lesz! Hajrá!!! :)
2020. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!