Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek a következő...

Szerintetek a következő félévben lehetnék aktív, ha külföldön vagyok, de marad a távoktatás?

Figyelt kérdés
Kijöttem egy évre külföldre (passzív félévvel egyetem közben) és itt tart a részmunkaidős szerződésem nyárig, de az iskolával kapcsolatos terveim nem jöttek be. Nem találtam számomra megfelelő helyi nyelvtanfolyamot és lenne időm folytatni az egyetemet a tavaszi félévben, csak bejárni nem tudnék. Szerintetek van rá esély, hogy egyéni tanrenddel megpróbáljak online órák reményében visszamenni a suliba vagy nem is érdemes erről javaslatot írni az iskolának, mert úgysem fogjàk kivitelezni? Persze drasztikus a két leírt véglet, de nem akarom feleslegesen égetni magam, így is sok az ügyintézés most az iskolákban.

2020. nov. 15. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik barátnőm most szintén külföldön van (Anglia, mondjuk ő nem szándékosan, csak nem tudott a vírus miatt végül hazautazni) és közben részt vesz az online oktatásban, itthoni egyetemen. Ugyanúgy teljesít mindent mint mi, de szerintem akár tekintettel is lennének a tanárok a helyzetére, ha valami miatt nem tudná ugyanúgy követni a követelményeket (pl. vannak olyan kínai szaktársaink, akik nem is tudtak visszajönni és most Kínából tanulnak velünk, de pl. az időeltolódás miatt nem mindig kivitelezhető a dolog és nekik szoktak adni más feladatokat). Őszintén szólva szerintem a következő félévben sem lesz még jelenléti oktatás, vagy esetleg nem rögtön az elejétől... Úgyhogy szerintem érdemes lehet elgondolkoznod rajta.
2020. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!