Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik könyv...

Szerintetek melyik könyv “hatásosabb”? (Emelt biosz)

Figyelt kérdés
Emelt bioszra készülök, de nem tudom melyik könyv (oldal) lenne jobb, ti melyikből készültetek? Melyik vált be?

2020. nov. 15. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Nagy Etele
Panemsuli
Mozaik 11-12
Bioszféra oldala
7 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Mind megvan nekem, csak tudom nem jó egyszerre több könyvből tanulni (vagy mindből ez esetben)
2020. nov. 15. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha tudsz angolul akkor javaslom hogy keress oldalakat a neten esetleg szerezz be pár angol nyelvű biosz könyvet de ne magyar kiadásút. Ezek mellé teljesen jó lenne, sokkal érthetőbben magyarázzák el a dolgokat bennük.
2020. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Tudok, igen. Van egy angol kiadású pdf könyvem, egy egyetemistától “kaptam”, elég kiterjedt, szerinted az jó? :)

Magyarul vagy angolul érettségiztél akkor?

2020. nov. 15. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

#3

Angolul, de ne a magyar kéttannyelvű iskoláknak írt anyagokat használd hanem a brit/amerikai kiadványokat.

2020. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! A műszaki kiadónak a könyveit ajánlom!
2020. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet fel fognak soroloni 1000 fajta könyvet. Hülye voltam, hogy megvettem a sok emeltes könyvet.


Én ebben a sorrendben tanulom a bioszt:


1. MOZAIK-os könyvek

2. Nagy Etele könyv

(Pár lecke érthetőbben van leírva és jó összefoglaló táblázatok vannak benne, de nem alapoznek erre a könyvre)

3. Bioszféra jegyzet - ha nincs szamomra eleg infó a mozaikos vagy nagy eteles konyvben akkor nezem meg ezeket a jegyzeteket


gyakorolni verseny feladatokkal szoktam, oktv, arokszallasy, stb.


nekem hatásos ez a módszer, és szép versenyeredményeket értem el



Nem éri meg megvenni a nagyon reszletes konyveket. Elismerem hogy nagyon alaposak, de nincs eleg idom atragni oket, es nem is kell ennyire reszletesen erettsegire.

2020. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 18. 12:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Írásbelire a Mozaikos könyvek és a Nagy Etele. Véleményem szerint a Mozaikos nagyon részletez, a Nagy Etele pedig jól összefoglalja.

Szóbelire pedig gyakorlásnak a 130 tétel biológiából

2020. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. nov. 25. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Panemsulis a legjobb, mindenféle szempontból.
2020. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!