Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt más is aki légiutaskís...

Van itt más is aki légiutaskísérő szeretett volna lenni a vírus előtt?

Figyelt kérdés
Ti most hogy élitek meg a helyzetet? Mihez kezdtetek? Szerintetek mikor lehet újra jelentkezni?

2020. nov. 18. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt kolléganőmet már fel is vették, elkezdte a képzést, amit tavasszal felfüggesztettek, a tanulókat elküldték. Sajnos nem hívták vissza azóta sem, reméli, nem kell az egész felvételi procedúrát végigcsinálnia. Bár szerintem azt se bánná már, csak vegyék vissza.


Szerintem olyan egy év biztosan el fog telni pl a Wizzairnél onnantól, hogy beindul a forgalom, mert először a korábban kirúgott képzett személyzetet fogják visszavenni.

2020. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy először a már képzetteket veszik vissza
2020. nov. 20. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, várok és reménykedem...:( Mást nem nagyon tudok tenni. :(
2020. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy élem meg? Meg akarok halni, hehe. De tényleg, azt is bánom már, hogy megszülettem, minek, ha nem csinálhatom, amit szeretek?
2021. szept. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most van felvétel a Wizzairnél.

Nyilván azt senki sem tudja, meddig fog még menni a forgalom, de hát vagy bevállalod ezt a rizikót vagy vársz...

2021. szept. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja most is van felvetel, aztan dolgozhatsz egesz nap maszkban...:/
2021. szept. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!