Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Művészeti (főleg rajzos)...

Művészeti (főleg rajzos) iskolába menni csak akkor van értelme,ha már eleve jó kézügyességgel rendelkezik valaki, vagy ennek is lenne értelme?

Figyelt kérdés

Vannak "jobb pillanataim", mikor olyat rajzolok ami nekem is tetszik, olyan amilyennek elképzeltem. Sosem jártam semmilyen rajzos szakkörre sem semmi ilyesmire, csak hobbiként rajzolok, de szeretnék fejlődni. Nem vagy egy őstehetség. Szeretek embereket, karaktereket rajzolni de elég bénának érzem időnként (főleg ha az arc részleteiről van szó, néha az arányokkal is problémákba ütközöm), és a gyakorlás teljesen egyedül pedig úgy érzem nem használ mert "a rosszat ismétlem", nem érzem hogy bármit javulna, nincs motiváció, megerősítés, nincs ott valaki aki azt mondaná hogy "próbáld így",vagy "ez azért nem sikerül mert [...]" például.

Remélem érthető mire gondolok.

Emiatt (is) szeretnék jelentkezni egy ilyen jellegű iskolába. Jelenleg 19 vagyok, balkezes. Nem tudom ez mennyit számít de leírom :D

Ja és papírra rajzolok, nem digitálisan.


2020. nov. 23. 13:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Röviden: kezdő rajzosnak is van értelme ilyen iskolába jelentkezni?
2020. nov. 23. 14:22
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok ilyen suliba, de középsuliba/egyetemen ha jelentkezni szeretnél ilyen képzésre, akkor általában kérnek munkát, rajzokat festményeket bevinni , vagy megnézik hogy rajzolsz és az alapján vesznek fel. Te ha pl egy tanfolyamra akarsz jelentkezni amin rajzolni tanítanak oda szerintem bárki jelentkezhet
2020. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!