Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Volt értelme így egyetemre...

Volt értelme így egyetemre mennem?

Figyelt kérdés

Minden diplomás állásnál elvárják a “kiváló kommunikációs készséget”. Én nem tudok kommunikálni, szociális fóbiám van, nem akarok emberekkel foglalkozni. Egy idegen elött meg sem merek szólalni, az is stresszt okoz, hogy bemenjek egy hivatalba ahol beszélni kell az ügyintézôvel.. De hiába van diplomám, ha nem tudok kommunikálni, nem fognak sehova sem felvenni...

Nem tudom miért olyan fontos a kommunikáció. Azt hittem elleszek majd egymagam egy irodában, ahol a kutya sem szól hozzám, de nem.

Így max a gyártósorra vesznek fel, ha rosszak a kommunikációs képességeim.



2020. okt. 25. 03:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

Inkább annak nem látom értelmét, hogy egy ilyen szaron hisztizel, mintha fogyatékos vagy rokkant lennél, ahelyett, hogy fejlesztenéd. Ez egy készség. A rinyával és az egyetemmel töltött idő alatt 3x legyűthetted volna. De nem.


Akkor csak életképtelenkedj a barlangodban.

2020. okt. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%

Ha idegen előtt meg se mersz szólalni, akkor hogy záróvizsgáztál?


Ha az ment, akkor máskor is mennie kell.

2020. okt. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen szakot választottál.

De inkább az önbizalomhiánnyal van a baj, egy diploma sokféle munkakör betöltésére jó.

2020. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Ha végig tudtad csinálni az egyetemet, akkor egy állásinterjú is menni fog. Az más kérdés, hogy ne ügyfélszolgálatra menj dolgozni, hanem háttérmunkásnak. De beszélni muszáj, mert egy társadalomban élsz. Javaslom, hogy kezdj el dolgozni rajta, mert olyan munka nincs, hogy egyedül ülsz egy barlangban és pénzt kapsz érte. Még egy freelancer programozónak is kell beszélnie, mert ilyen a világ.
2020. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Hát a tanagyagot azt visszamondtam, de ha beszelgetni kéne az nem menne.

A legtöbb szituácioban azt sem tudom mit kell mondani

2020. okt. 25. 11:49
 6/33 anonim ***** válasza:

Ezt az egyetemnek kellett volna kiszűrni, hiszen ezekszerint nem vagy alkamas arra a munkára amiről papírod van.


Így tényleg felesleges volt elvégezni.

2020. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem volt alkalmassági... Vizsgáknál meg átmentem ötössel
2020. okt. 25. 11:59
 8/33 A kérdező kommentje:
Mentem volna inkább kőművesnek
2020. okt. 25. 12:00
 9/33 remetdol válasza:

És úgy csináltad végig,hogy rá se jöttél milyen munkát lehet vele végezni, hogy nem úszod meg a kommunikációt?

Milyen szak volt ez?

2020. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nekem senki nem mondta. Álláshirdetéseknél látom hogy mindenhova kiváló kommunikációt elvárják a cégek

Közgáz

2020. okt. 25. 12:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!