Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egy levelező szak úgy...

Milyen egy levelező szak úgy általában?

Figyelt kérdés
Tudom, valószínűleg szakonként is változó, de mégis, hogy kell elképzelni ezt az egész levelezős dolgot?
2020. nov. 29. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van, hogy általában hetente vagy két hetente van óra, pénteken vagy szombaton, legtöbbször mindkét napon. Pénzügy-és számviteles vagyok,nyugodtan kérdezz.
2020. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kontaktórák száma nagyjából harmada a nappali képzésnek és jellemzően tömbösítve van, péntek délutántól estig és szombaton egész nap. A számonkérések a legtöbb helyen a nappalisokhoz igazodnak, a vizsgákon együtt szoktak vizsgázni a nappalisokkal a levelezősök.
2020. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőekhez annyit tennék hozzá, hogy töményen öntik rád az információt, tehát ha nem végeztél gyorsíró tanfolyamot, érdemes beszerezni egy diktafont. (Engedélyt kell kérni a használatához, de eddig kevesen mondtak rá nemet.) Sokféle előadóval fogsz találkozni, sajnos van, aki szünet nélkül képes négy órát végigbeszélni, úgyhogy érdemes kávét, kólát, urambocsá’ energiaitalt bekészíteni. Jó, ha már első alkalommal megismerkedsz a csoporttársakkal, és létrehoztok egy közös csoportot FB-n, vagy Messengeren, és megpróbáljátok felvenni a kapcsolatot a felsőbb évesekkel.
2020. nov. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm levelezős. Havonta két napot kell bemenniük, nagyon laza, email-ben kapják az anyagot, és nyilván ott is van vizsgaidőszak, stb. De tanulni nem nagyon szokott, mert mindig azt mondja, hogy neki az egész élete egy nyári szünet, mégsem bukott még, mert mindig rakja ki, hogy hányas lett xy vizsgája, beadandók is vannak néha. Mondjuk ő tipikus büfészakos, meg is mondta, hogy csak azért tanulja ezt, hogy elmondhassa, hogy járt egyetemre. Rekreációszervezőnek tanul.
2020. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gazdinfós vagyok levelezőn, ott is laza az egész. Van állásunk, nekünk már csak a fizuemeléshez kell diploma, arra tökéletes.
2020. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5.melyik suli? Én is gazdinfon gondolkodom, de én teljesen más területen dolgozom.
2020. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz a gazdinfo?
2020. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!