SE FOK vagy SZTE FOK?

Figyelt kérdés
Idén fogok felvételizni, fogorvos szeretnék lenni, de nem tudom eldönteni, hogy a Semmelweisre vagy Szegedre menjek, mindkettő mellett és ellen ugyanannyi pro és kontra van nálam.Akinek esetleg van tapasztalata valamelyikről,le tudná írni?

2019. szept. 24. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
En is Fok-ra jelentkezem, igaz en kulfoldon, de szerintem az lenne a logikus, hogy a hozzad legkozelebb levot valasztod elsonek es igy tovabb. Amennyiben ugyanolyan messze laksz mind a kettotol, ugy a ponthatarok alapjan nincs ertelme a SE-t 2. helyre rakni, de izles kerdese. En ismerek mindkettorol embereket es olyat is,aki mindketto helyre jart. Az biztos,hogy a SZTE FOK-nak regen nagy hire volt, en tuti a SE-t valasztanam,de nekem otthon az lenne kozelebb.
2019. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia, én is pont a a SOTE és Szeged között vacilálok. Te már döntöttél? Milyen véleményeket hallottál róluk?


Én csak annyit tudok, hogy elméletileg Szegeden jobb a diákélet, viszont én olyanokra is kíváncsi lennék, hogy pl. mennyire nehéz, mennyire szivatnak (pl. a SE-ÁOK-ról mindig az a hír járja, hogy nagyon pofára megy a vizsga, meg hogy a diákok elég beképzeltek és nem barátkozni vannak ott... hát, kíváncsi vagyok ez mennyira igaz egyáltalán, és mennyire különbözik ebből a szempontból az ÁOK és a FOK)

2019. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármi, csak ne az szte fok. Innen menekul mindenku
2022. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!