Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvi.hu-n a nyelvvizsgán...

A felvi.hu-n a nyelvvizsgán státusza "nem hiteles". Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Alapképzésre jelentkeztem, az érettségi pontjaimmal van 290 pontom, plusz van egy angol komplex középfokú nyelvvizsgám (origós). Viszont ma néztem a felvit, és nincs hozzászámolva a pontjaimhoz, illetve a hiteleítés státusza: nem hitelesített. Idővel ez hitelesítve lesz, vagy ez végleges? Kicsit aggódom hogy valamiért nem fogadják el, pedig külön figyeltem amikor a nyelvvizsga adatait vittem fel. Valaki tudja hogy megy ez?

2020. dec. 10. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írja ki, hogy nem hitelesített, akkor lehet még nem jutottál sorra a felülvizsgálaton, nekem is volt ilyen csak a tanulmányi pontoknál. Viszont nekem a nyelvvizsgámat a rendszer azonnal elfogadta, igaz én ECL-t csináltam. A legbiztosabb, ha írsz e-mailt az OH-nak, én is ezt tettem anno.
2020. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 'nem hiteles' és a 'nem hitelesített' az teljesen mást jelent. A nem hitelesített az ami oda van írva, azt jelenti, hogy még nem nézték meg, hogy valódi-e (hiteles-e) a nyelvvizsgád. Ez a felvinek mindig időbe telik, nekem is beletelt egy jó időbe mire feldolgozták. Viszont ha keresztfélévesre jelentkeztél ,- aminek nem tudom a határidejét - és hamarosan lezárják a feltöltést, akkor én is e-mailt javasolnék, hogy legyen nyoma.
2020. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiteles-t ír ki. Akkor csak kell e-mail-t írnom.
2020. dec. 11. 22:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben utána néztem, holnap feltöltöm dokumentumként. Elvileg úgy már elfogadják.
2020. dec. 11. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!