Corvinus matek gm. szakon?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz a matek a Corvinuson gazdasági és menedzsment szakon? 11-es vagyok, eddig gimiben 3-as voltam, de elég kemény tanárom volt és nagyon gyorsan is haladtunk, külön tanárhoz nem jártam. Most az éven kaptam új tanárt (alapmatek) és ötösre állok. Vállalkozó szeretnék majd lenni, ehhez meg kellene a gm. szak, hiszen ott van 5-6. félévben olyan specializáció. Köszönöm a válaszokat előre is! :)

2020. dec. 10. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Készülni kell, de nem lehetetlen
2020. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ!
2020. dec. 12. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Gazdálkodási és menedzsment szakra gondolsz? Nem vészes a matek. Nem szabad félvállról venni, de teljesíthetők a követelmények.


"Vállalkozó szeretnék majd lenni, ehhez meg kellene a gm. szak, hiszen ott van 5-6. félévben olyan specializáció."

Nem bántásképpen mondom, de vállalkozó nem 5 darab kisvállalkozásos tárgytól leszel. Jó, hogy ilyen lelkes vagy, de a GM se nem garanciája, se nem előfeltétele annak, hogy valaki vállalkozó legyen. Természetesen kiindulópontnak jó lehet, csak azért kezeld helyén a dolgokat.:)

2020. dec. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem feltétlenül attól az 5 darab kisvállalkozásos tárgytól leszek vállalkozó, de az alapdolgokat úgy hallottam, megtanítják jól. Hál’ Istennek van kitől kérdezősködnöm, vannak vállalkozó ismerőseim.

Nyilván ha majd elkezdem az egyetemet, minden erőmet és energiámat arra fordítom majd, a szorgalmammal és kitartásommal sosem volt baj.

Köszönöm a választ! :)

2021. jan. 5. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!