Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen OKJ-t érdemes elvégezni...

Milyen OKJ-t érdemes elvégezni, amellyel könnyen lehet munkát találni?

Figyelt kérdés

Most ősszel érettségiztem és szeretnék jelentkezni, őszre (2021) okj-ra, sajnos most már nem indítanak csak ősszel, így addig keresek munkát.


Szeretnék egy jól fizető szakmát (kb. 160 ezer körül) , amivel könnyen eltudok helyezkedni és pénztgyűjteni nyelvvizsgára és egyetemre.


Egyetemre is azért nem jelentkeztem, mert a szüleim egyáltalán nem tudnak támogatni és az ösztöndíjból, diákmunkából félre rakott pénzem is elment az iskolai dolgokra, de legfőképpen arra, hogy enni tudjunk és a számlák is belegyenek fizetve.


(Mielőtt még megkapom, hogy menjek el vasszerelésbe vagy építőmunkásnak lány vagyok és nem nagyon bírnám a testalkatom miatt)



2020. dec. 23. 00:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Úgy értem azt, hogy mellette talán könnyebb lenne elvégezni az egyetemet. Jó pénz is van benne (már a legelején) otthon is végezheted akár az ügyfelek megkeresését, videon keresztül is bemutathatod a potenciális vevőknek az ingatlanokat. Főleg, ha még gépészmérnöknek tanulnál, akkor érthetnél bizonyos dolgokhoz, amikhez azok nem, akik a műszaki területhez nem értenek, nem tanulták sosem. Ennyi igazából, amit tudok neked ajánlani, de ahogy gondolod, a többiek is jó tippeket adtak szerintem.
2020. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen 🙂
2020. dec. 30. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!