Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Károlyi Mihály gimnáziumban...

A Károlyi Mihály gimnáziumban nehéz a szóbeli???

Figyelt kérdés

Az átlagos 4,8 egyedül matekból leszek felevkor négyes hetedikbe kitűnő voltam a felvételit szerintem ilyen 70 pont környékére sikerül megirom.


Aztán ha behivnak szóbelizni nem tudom mit tanuljak rá. Tudnátok segíteni. Akik már át estek rajta, sokaktol hallotam hogy nagyon nehéz. Ez tényleg igaz!? Mivel tudnék fel készülni rá??



2021. jan. 10. 23:17
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ez attól is függ, hogy milyen a személyiséged, értékelik a talpraesettséget. Ha kommunikatív vagy, akár egy hibás előzetes feladat kidolgozásra, a feladat szóbeli bemutatása után is kaphatsz nagyon jó pontokat.

Alapvetően én nem éreztem annyira nehéznek, persze nem egy elbeszélgetés a hobbykról, hanem a tényleges tudás érdekli őket. Nagyon segítőkészek voltak a tanárok és egyáltalán nincsenek teljesíthetetlen kéréseik, elvárásaik.

2021. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1. Szia! Nem tudod véletlen milyen feladatok voltak? Az oldaluk alapján én valami gyorsan elvégezhető feladatra gondolok, például szövegértés, vagy mondatelemzés, matekból meg akár egy egyenlet. Nem vagyok benne teljesen biztos, viszont a beszélgetésre már gondoltam korábban. Meg tudsz osztani pár infót? :)
2021. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!