Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapest vagy Pécs megfelelőbb...

Budapest vagy Pécs megfelelőbb egy egyetemistának?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a két város közül. Koleszos lennék, ha viszont nem kapok, akkor albit keresnék. Alapvetően szeretek bulizni, de azért minden nap se mennék. Pécsen milyen lehetőségek vannak? Lehet diákmunkát vállalni, és vannak normális szórakozó helyek (ezalatt azt értem, hogy bulik, stb). Pécsben inkább a családias légkör tetszik, de félek, hogy az kevés lenne nekem. Távolságra kb ugyanannyira van mindkettő. Egyébként valamilyen más gazdasági szakra mennék.

2021. jan. 12. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Budapest. Jó lenne, ha már az egyetemi éveid alatt szereznél munkatapasztalatot. Erre Budapesten több az esélyed
2021. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Pécsen nagyon jó a közgáz, ott az IT mint gyakornoki lehetőség, a kolik kitűnőek, ha nem jön be, 40.000 ért is tudsz szobát bérelni rezsivel együtt
2021. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Pestet senkinek sem ajánlom, kivéve az ETKt meg. Corvinust.
2021. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem azt mondtam, hogy rosszak az egyetemek Pesten. Hanem ha nem vagy pesti, és ott van a közelben Győr/Szeged/Debrecen/Pécs, én nem mennék Pestre. A Semmelweis ETKja nagyon jó, meg a Corvinus is. De azon kivul nem érdemes Pestre menni tanulni. A közgáznál a gyakorlat a fontos, meg a nyelvtudás. 2 nyelvvel tárt karokkal fogadnak
2021. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
#4 csak azért, mert erre a kettőre jártál, nem lesz csak ez a kettő a jó :'D
2021. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Az a ketto, amiért érdemes lepukkant koliban lakni vagy 60+ kiadni egy szobaert
2021. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Debrecen
2021. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Visszavonom Pécset, mert alapítványi lesz.
2021. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!