Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Microsoft Access emelt érettsé...

Microsoft Access emelt érettségihez?

Figyelt kérdés

Teljesen egyedül tanulok és mindenhez találtam elég anyagot érettségire(html,python stb.), de az Access-hez csak töredék információkat tudtam szerezni.

Valaki meg tudná mondani, hogy emelt érettségire van valamilyen tananyag vagy könyv, amiből meg tudnám tanulni az Access használatot, illetve, hogy milyen tananyagrészeket kell elsajátítanom? Ami még egy fontosabb kérdés, hogy meg kell tudnom SQL használatát vagy a kezelőfelület megoldja helyettem a kódírást?



2021. jan. 13. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem ismerem a követelményeket, de szerintem a régi ECDL-könyvek Access kötete jó, vagy legalábbis jó alap. Hogy az SQL követelmény-e az érettségin, nem tudom. Tölts le néhányat, és képben leszel.
2021. jan. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mennyire kell tudni arra ott van a követelményrendszer. Javaslom egyébként ha tudsz angolul, hogy YouTube-on vannak fenn videók erről, azokat nézegesd.

Én úgy tudom, hogy az SQL is benne van az emelt követelményekben.

2021. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2021. jan. 13. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
AZ ECDL meg az érettségi föld és ég, pont az Access tekintetében. Nem jó az ECDL. Viszont az infoerettsegi.blog.hu meg igen.
2021. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!