Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kivel tudnék beszélni arról,ho...

Kivel tudnék beszélni arról,hogy egy adott főiskolai képzés után hol tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy xy főiskolai képzés és engem az érdekelne hogy hol tudnék vele elhelyezkedni a szakmában?

Kivel tudnék erről érdeklődni?

Hök? Vagy ők nem foglalkoznának ilyen dolgokkal?



2021. jan. 14. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ők nem foglalkoznak ilyen dolgokkal, de abban tudnak segteni, hogy ki igen. A legtöbb magyar egyetemen van olyan személy vagy szervezet, aminek ilyen jellegű tanácsadás (is) a feladata.
2021. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, azt kifelejtettem, hogy felsőbb éves ismerősöktől és olyan oktatóktól, akikkel jó viszonyban vagy, is érdemes gyűjteni az információt. Az a ritkább eset, hogy konkrétan beajánlanak valahova (bár az én szakmámban ez is rendszeresen előfordul), viszont arról tudsz tájékozódni, hogy ők hol dolgoznak/dolgoztak, milyen cégekkel voltak közös egyetemi projektjeik, egyáltalán milyen szereplők vannak, akik alkalmaznak a képzettségednek megfelelő embereket.
2021. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!