Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki, aki jelenleg jogot...

Valaki, aki jelenleg jogot tanul, vagy nemrégiben végzett jogászként, segítene nekem?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok, és a DE jogi karára szeretnék jelenkezni. Viszont sok negatív dolgot hallottam, és szeretnék kérdezni pár dolgot valakitől, aki ebben frissen benne van. Privát üzenetben tudna nekem jelezni, hogy válaszol pár kérdésemre? :)

2021. jan. 23. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy idepofátlankodom és nem a kérdésre válaszolok de engem is érdekel a jogi pálya, szóval tudna esetleg nekem is írni ezzel kapcsolatban?
2021. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Áruljátok már el, hogy miért nem lehet kiírni a kérdésedet egy anonim oldalra? Minek szórakozol privát üzenetekkel?
2021. jan. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Senki sem kérte, hogy ehhez bármit is hozzáfűzz. Ha nem rád tartozik, ne üsd bele az orrod. Ja, és pont az ilyen barmok miatt, akik mindenféle hülyeséget hozzáírnak.

2021. jan. 25. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Válaszoltam volna a kérdésedre, ha normálisan leírod, de a röhejes bunkózásod után biztos nem fogok. Ilyen mentalitással igen hamar ki fogsz peregni az egyetemről, nem ártana egy kis alázatot tanulni kisfiam.
2021. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még mindig nem kértem, hogy TE segíts, vagy véleményt mondj. Te meg

tanuld meg, hogy nem kell mindenbe beleszólni :)

2021. jan. 26. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Csak azért bátorkodtam beleszólni őnagysága magvas eszmefuttatásába, mert a DE jogi karán végeztem öt évvel ezelőtt. De ha nem kell a segítségem, akkor nem kell, a te bajod, nem az enyém. Sajnos azt kell feltételeznem, hogy értelmi fogyatékos vagy. Nem sok babér fog neked teremni az egyetemen.
2021. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!