Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek hogy sikerült a 2021...

Kinek hogy sikerült a 2021 felvételi?

Figyelt kérdés

Milyen eredményekre számítotok magyarból és matekból egyaránt?


A magyar igaz, hogy nehezebb volt, mint szokott lenni?



2021. jan. 23. 16:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

én összességében mikor kiléptem a teremből ahol írtam a felvételit, úgy éreztem, hogy jó lett(80 pont feletti). Otthon persze átfutottam a javítókulcsot, és most örülni fogok ha elérek 60-65 pontot..


igazából úgy gondolom, hogy a feladatok nem voltak nehezek, sőt, viszonylag könnyűek voltak mindkét tantárgyból, csak én figyelmetlen voltam és kifutottam az időből.


pl a fogalmazást úgy írtam meg, hogy az utolsó 10 percben kezdtem el. a sztori igazából annyi, hogy idő szűkében ugye csak rápillantottam a témára és már el is kezdtem írni. Miután megírtam az egészet, azután olvastam el, hogy mit is kellett volna kifejteni a személyes véleményemként.


mindegy is, majd pénteken úgyis kiderül, meg valahova mindenképp fel kell hogy vegyenek^^

2021. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%

9-es vagyok miért kellett lepontozni a válaszomat? Csak kérdeztem hogy rosszul tudom-e a dolgokat, nem értem miért kell mindent lepontozni.


Egyébkén nekem is elég rossz lett, 85-90 pont körülit akartam írni és a javítókulcs alapján 70-75 pont körül lesz.

2021. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
8as! Ez hülyeség! Szerintem közepesen voltak nehezek a feladatok! Sokkal lejjebb lesznek a ponthatárok! Majd Írd már be hogy átlag 2021es felvételi! (Tdom még nem rakták ki) Vagy akkor csak nézz körül és kérdezd végig kinek lesz 75 föltött! Egy két gyerek! Főleg ez a vírus helyzet! Sokkal de sokkal lejjebb lesznek a ponthatárok!
2021. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
71%
Szerintem egyik se volt könnyebb mint szokott lenni, de nekem jól sikerürt legalább is szerintem a szüleim nem gondolják ugyanezt, sajnos.
2021. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%
#8 és #10 vagyok nem értem miért kellett szinte mindenkit lepontozni. Csak leírtam a saját tapasztalatomat meg hogy mit olvastam de ahhoz még hozzá is tettem hogy nem vagyok benne biztos és hogy csak olvastam valahol. Remélem valakinek jobb napja lett attól hogy mindenit lepontozott
2021. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
95%
Borzalmasan elrontottam mind a kettőt👍👍 A magyarban reménykedtem hogy majd ott össze szedek 40pontot , de mostmár örülök ha 20pontom lesz 😹😹. A matekról meg ne is beszéljünk szerintem
2021. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
71%
Én ma megkaptam a matek eredményét (ahol írtam ott már kijavították) és 38 pontos lett. Én nagyon örültem neki, mert itthon sokkal rosszabbakat írtam. Amúgy szerintem a magyar az nehéz volt és kicseszős, de a matekot elég korrektnek tartom. Én a 70 pontra gyúrok, remélem, hogy meglesz :/.
2021. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
17. válaszoló én vagyok. A matek lett 38 pontos.
2021. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Holdenke ***** válasza:
79%

Az eddig megjelent pontok alapján a tavalyihoz hasonló eredmények születtek.

Ergó pontok nem lesznek lejjebb.

Sőt,ha igaz,hogy többen írták idén akkor emelkedni fognak.

2021. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Holdenke ***** válasza:
2021. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!