Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az osztalytarsaim iden tesznek...

Az osztalytarsaim iden tesznek angolbol elorehozottat (11.), en attol fuggetlenul tehetek jovore emeltet anelkul?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Az emeltnek nem feltétele a középszintű megléte. Tapasztalatszerzésnek, felmérésnek viszont jo.
2021. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Honnan jönnek ezek a kretén kérdések, de komolyan? Szerinted, akinek emelt érettségije van, az előtte középszinten érettségizett?

Ugye, hogy nem?

Természetesen bármikor tehetsz emelt érettségit. Még az sem kell hozzá, hogy fakultációra járj. Az csak egy plusz lehetőség a felkészülésre, nem kötelező.

2021. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es: nem ez első ilyen kérdés, ami teljes tájékozatlanságot árul el. Az a baj, hogy összeolvasnak mindenhol mindent, mindenkinek elhisznek mindent, ahelyett, hogy a felvi.hu-n tájékozodnának.

Bocsánat az Off-ért.

2021. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azért kérdeztem, mert nem ez az első ilyen teljesen alap dolgot kérdező kérdés...

Az a baj, hogy a tanárok is állandóan félreinformálják a diákokat, nem tudom, miért... Annak idején, amikor fakultációt kellett választani, azt mondta az osztályfőnök(!), hogy kötelező(!!!) fakultációt választani... Pedig már pár éve tanított az iskolában, és nem mi voltunk az első osztálya.

2021. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
az iskola kötelezi a fakultációt. nálunk legalábbis min 1 kötelező. de igen, nálunk sem volt ilyenről tájékoztató egészen 11.ig, de még ott sem teljeskörű. elég nagy szégyen az iskolákra nézve
2021. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Felettünk az óceán válasza:
100%
28 vagyok, nem csináltam meg a nyelvvizsgát középiskolában amikor lehetett volna, kellett volna. 2020-ban megcsináltam az emeltet minden további nélkül, választottam egy vizsgaidőpontot egy helyi iskolában amelyik szervez nyelvvizsgákat, befizettem a díját, elmentem az időpontra, megcsináltam, kész. Állambácsi pedig visszatérítette az összes költségét mert a FIDESZ bevezette évekkel ezelőtt hogy az első sikeres nyelvvizsga árát visszatérítik, ezzel is nyelvtanulásra ösztönözvén az embereket.
2021. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!