Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan történik az a bizonyos...

Hogyan történik az a bizonyos “behívnak szóbelire” dolog?

Figyelt kérdés
Idén írtam a felvételimet. Sajnos 46 pontra sikeredett :( Nyh-i Vasvári Pál Gimnáziumba szeretnék menni, ahova szóbeli meghallgatás szükséges. Nos, a kérdésem a következő: Értesíteni fog engem az iskola arról, hogy mehetek szóbelizni, vagy egyszerűen csak oda kell állítanom az adott időpontra ami fel van tüntetve az iskola honlapján? (Ha egyértelmű a válasz, azért elnézést, de ilyen téren nagyon tudatlan vagyok.)

2021. jan. 31. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki lesz írva az iskola kapujára/honlapján, hogy kiket várnak elbeszélgetésre. Ha nincs ott a neved, nem kell odamenned.
2021. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen értesítik előre azokat, akiket behívnak a szóbelire, nem kell mindenkinek odamennie.
2021. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!😊🤍
2021. jan. 31. 20:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Válaszaitokat*🤍
2021. jan. 31. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Honlapjukat nézd! Ott fel lesz sorolva akiket behívnak.
2021. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!😁
2021. febr. 3. 19:45
 7/7 A kérdező kommentje:

Nos, ha valaki hasonlóan bizonytalan lenne, behívták a 30-40 pontot író diákokat is szóval no para.

Ui: a szóbeli nagyon egyszerű!😁

2021. febr. 23. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!