Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pályát szeretnék váltani, ezt...

Pályát szeretnék váltani, ezt így megtehetem, vagy mégegy szinttel visszább kellene lépni?

Figyelt kérdés
Informatikát tanultam eddig, szakmai érettségim abból lett meg és ilyen irányú OKJ-val rendelkezem, viszont úgy érzem, nem feltétlen az én világom. Arra gondoltam, pénzügy-számvitel irányba szeretnék inkább elmenni, viszont nem tudom, milyen feltételek szükségesek ehhez (amik nekem nem feltétlen vannak meg) tekintve, hogy informatikát tanultam, nem pedig pénzügy-számvitelt.
2021. febr. 1. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy egyetemre menj (mármint ha erre irányult a kérdés) nem szükséges különösebb "előképzettség", az emelt szintű érettségin kívül, ami bemeneti követelmény már minden szakon (felvi.hu - n meg tudod nézni mit fogadnak el). Ha másra gondoltál a kérdésben, akkor kérlek pontosítsd.
2021. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!