Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma kezdtem el dolgozni, de...

Ma kezdtem el dolgozni, de fel szeretnek holnap mondani. Próba időn vagyok, megtehetem ezt?

Figyelt kérdés

Egy ruha üzletben kezdtem el ma dolgozni, de nem tetszik. Napi 4 órát lennek ott, de hamarosan kezdődik az elso évem az egyetemen es nem fogom bírni, plusz haza utazni se tudnék soha.

Fel mondhatok holnap? Betanitasi hét van most, tehát sok dolgunk nincs de minél elobb fel szeretnek mondani.

Ha holnap személyesen bemegyek es mondom hogy a suli miatt nem fog menni akkor belekothetnek? Mivan ha elkéri az órárendem hogy bizonyítsam? Haragban elválni nem szeretnek, bár igy egy nap utan lehet az lesz, mert az üzletvezető meg a ma aláírt szerződést se nézte meg, en meg máris felmondanek.


Segítség, hogy oldjam ezt meg?



2016. szept. 5. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt bármikor felmondhatsz,és nem fogják elkérni az órarendet :D
2016. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A próbaidőnek pont az az egyszerűsége,hogy igazából nincs felmondás. Nem kell indokolni,és nincs semiféle procedurája,bőven elég ha szólsz a felettesednek,hogy holnaptól köszönöm nem jövök.Ennyi.
2016. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na akkor holnap elintézem. Ezért az egy napért pénzt fogok kapni, vagy ne is számítsak rá?
2016. szept. 5. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Járna pénz az egy napra, a gyakorlatban néha máshogy alakul.
2016. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából nekem nem lényeges, csak lépjek már ki onnan..
2016. szept. 5. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hú, de sok ilyen ember van! Tegnap előtt még nem sejtetted, hogy nem lesz időd a munkára? Jó ég! Remélem, téged nem ejt majd így pofára munkaadód, bár a mentalitásoddal nagy sanszod van rá.
2016. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!