Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor tehetek emelt szintű...

Mikor tehetek emelt szintű érettségit?

Figyelt kérdés
Erdélyben élek és nem tudom pontosan, hogyan működik ez. Idén júniusban fogok leérettségizni. A debreceni gyetemre jövő januárban szeretnék felvételizni, mert szeretnék egy évet csak dolgozni az érettségit követően és úgy érzem kell még fejlődjek angolból is. Anglisztikára szeretnék menni, amire kell emelt angol, ami itt nincs Romániában. Hol találok erről információt? Úgy tudom, hogy most májusban is tehetnék, de nem szeretném ilyen hamar, szeretnék többet készülni rá.

2021. febr. 2. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Két érettségi vizsga időszak van, a májusi és az októberi. A májusira február 15.-ig lehet jelentkezni. Az októberi érettségire pedig augusztus vége felé és szeptember közepe felé lehet (ebben nem vagyok biztos)

2021. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a segítséget!
2021. febr. 2. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!