Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem Gépészmérnöki...

Óbudai Egyetem Gépészmérnöki Msc vélemények?

Figyelt kérdés
Levelezőt jelölném meg, aki oda jár akár nappalin is, milyen az oktatás, tanárok, számonkérés?

2021. febr. 12. 11:00
 1/3 A kérdező kommentje:
#1 levelezőre megyek, mert dolgozni akarok mellette és pénzt keresni, hogy megéljek. Van már egy mérnöki diplomám, és levelező gépészmérnöki belátható közelemben csak Győrben meg Óbudán van. Nem szeretnék még 2 évet csóróskodni nappalin.
2021. febr. 12. 11:30
 2/3 Vodafonelive ***** válasza:
100%
Attól, mert csak a BME meg a Miskolci Egyetem a nagy egyetem, máshol még lehet nagyszerű és színvonalas az oktatás. Ha doktorira akar menni valaki akkor menjen csak a BME-re, hogy még jobban elmélyedjen rajta csak utána azt is gondolja meg az illető mit szeretne. Az MSc papír meg az Óbudain is ugyan az, mint Szegen. Ha meg külföldre mész akkor meg huszad rangú, hogy Te most hol csináltad a mestert, egy kutya az összes egy külföldinek az itthoni egyetem. :D
2021. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bánnád meg. Már ha érdekel a hegesztés, mert csak az az egy spec van.
2021. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!