Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » YNem tudok dönteni, Óbudai...

YNem tudok dönteni, Óbudai Egyetem vagy Debreceni egyetem gépészmérnök?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Már gimi elejétől kezdve mérnök szerettem volna lenni matek és fizikából mindig ötös is voltam így mivel nagyon megtetszett megjelöltem a gépészmérnöki szakot.Most viszont elkezdtem vacilálni hogy az 1.helyen megjelölt Óbudai Egyetemet megcserélem a Debrecenivel mivel az lényegesen közelebb található,ezzel annyi a probléma hogy sokan azt mondják itt nagyon gyenge a műszaki kar színvonala.Tudnátok ezzel kapcsolatban véleményeket mondani?Szerintetek melyik egyetemet válasszam?

2017. júl. 12. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A DE tényleg nem a műszaki képzéseitől híres, az OE-n meg a gépészkar az régen a Bánki Főiskola volt, és az akkori jó hírét tartja azóta is. Szerintem ne a földrajzi távolság szerint dönts! Olvasd el ezt is: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..
2017. júl. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ÓE vagy BME.
2020. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!