Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyivel kell többet gyakorol...

Mennyivel kell többet gyakoroljak, hogy utolérjek egy tehetséget?

Figyelt kérdés

Van egy tehetséges, de egy lusta ember és egy normális képességű, de szorgalmas ember.


Itt most nem rólam van szó. Hanem egy teljesen átlagos kérdés az emberről. (Nemtom jól megfogalmazni)


2021. febr. 13. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan dolgok, amiben nem tudod utolérni, bár ez függ a tehetség mértékétôl.
2021. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs általános megoldóképlet. Nagyon sok mindentől függ. Én például gyakorolhatnék életem végéig, akkor se vennének fel a zeneakadémiára, mert olyan szinten nincs ritmusérzékem, hogy a We will rock you-t sem tudom eltapsolni.
2021. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én hiszem, hogy mindent meglehet tanulni 🤔
2021. febr. 13. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lelked rajta. Én abban hiszek, hogy kellő akaraterővel mindent el lehet sajátítani egy korrekt, "derék iparosember" szinten képzéssel és gyakorlással. De hogy azon túllépj, ahhoz már kell a tehetség.
2021. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!