Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodai dajka/ bölcsődei dajka...

Óvodai dajka/ bölcsődei dajka képzés megéri-e?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok megéri elvégezni az óvodai/bölcsődei dajka képzést? Több álláslehetőséget láttam ezzel kapcsolatban, illetve régen óvónő szerettem volna lenni, de ez sajnos nem jött össze és nagyon szeretem a gyerekeket ezért gondoltam erre a tanfolyamra. Tudom a dajka kevesebbet van a gyerekekkel, mint az óvónő de mégis hasonló munkakör lenne legalább. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata akinek ez a szakmája? Illetve azt tudom, hogy az óvónők nem keresnek jól állami intézményekben, gondolom akkor a dajka még kevesebbet keres ennél is. Ezzel kapcsolatban valami információ, mennyi lehet kb a fizetésük 2021-ben?

Ha már egyszer rászánnám az időm, energiám a tanulásra illetve a pénzem is akkor többet szeretnék tudni. Előre is köszönöm a válaszokat!



#óvoda #OKJ #dajka #Óvodai dajka #Bölcsődeidajka
2021. febr. 23. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Végezd el a tanfolyamot
Nem javaslom a tanfolyamot
Kevés pénzt lehet vele keresni, hagyjad..
Ha szereted a gyerekeket csináld
7 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag semmiképp nem éri meg. De ha ezen múlnak az álmaid, akkor megérheti.
2021. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit lehettem a gyerekekkel amíg reggel meg nem jött mindkét óvónő, onnantól kezdve inkávb egy takarító voltam.

Szerintem nem éri meg, én megcsináltam de kárnak.

Ennyi erővel egy hivatakos takarító állással többet keresek.

2021. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!