Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Már negyedjére bukok meg egy...

Már negyedjére bukok meg egy vizsgán az egyetemen.. szerintetek lesz diplomám?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
A 6. sikertelen vizsga után megszűnik a jogviszony.
2021. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ömn Kolozsvár..:)
2021. febr. 24. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Akkor kérdezd meg Kolozsváron!
2021. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én előző félévben buktam a 3. tárgyfelvételi lehetőségemet, külön méltányossági kérvényt kellett benyújtanom a mostani félév elején (annak ellenére is hogy passzív félévet vettem fel). Hál Isten elfogadták a kérelmem, így 4. alkalommal is felvehetem a tárgyat.

Viszont nekem nyomós okom volt rá, az itthoni körülmények számomra nem teszik lehetővé hogy úgy teljesítsek az egyetemen ahogy szeretnék, kollégiumba pedig nem mehetek ismételten az itthoni körülmények miatt.

Szerintem meg lesz a diplomád, elvégre nem nagy dolog, vannak olyan tárgyak amiknél óriási elvárások vannak, ezekhez türelem kell és megfelelő felkészülési idő. Szóval tervezz előre, de ahogy az első is említette, ha 6. vizsgaalkalom sem sikerül, akkor méltányossági kérelmet kell majd benyújtanod 7. vizsgalehetőségre, ha nem fogadják el a kérelmet (amit csak hivatalos dokumentumokkal alátámasztott indokkal fognak elfogadni, úgy nem ha szimplán lusta voltál) akkor elbocsájt az egyetem.

2021. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból 4 embert tudnék felsorolni a környezetemből (család és barátok), akik úgy jártak, mint amit a 4-es is felvázolt (hogy már csak méltányossági kérelemmel tudtak levizsgázni)... mindegyikük lediplomázott :)
2021. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tesómnak még a legfeljebb hatszoros vizsgafelvétel bevezetése előtt hetedjére lett meg egy vizsgája, és meglett a diplomája, sőt mestert is csinált utána. Azóta meg olyan munkája van, amihez annak a tárgynak köze nincs. Minden szakon vannak mumus tárgyak amik kisebb-nagyobb nehézséget okoznak mindenkinek, nincs ezzel probléma, előbb-utóbb sikerülni fog ;)
2021. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!