Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megvan a középiskolai ideiglen...

Megvan a középiskolai ideiglenes rangsor szerintetek mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén mikor megláttam a sírás kerülgetett ezért is szeretném kikérni azok véleményét akik ezen már túl vannak. Kezdő spanyol és kezdő angol nyelvre jelentkeztem. A spanyol nyelvre 266-an jelentkeztek én pedig 143. vagyok. Angolra 300-an jelentkeztek én pedig 139.vagyok. Szerintetek van esélyem vagy ne ringassam magamat feleslegesen hiú ábrándokban...? A szóbelim 50 pontból 50 lett, a vitt pontjaim 50-ből 43. A felvételimet rontottam el de piszkosul 46 pontot értem el összesen 😞

2021. febr. 26. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik iskola. Nem mindegy, hogy az országban a 15. helyen áll vagy a 150-en
2021. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hú..tájékozatlan vagyok ilyen téren. Nem tudom a név mond-e valamit. Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium. Nem a legerősebb gimnázium a városban egy középszintű gimnáziumnak mondanám inkább.😊
2021. febr. 26. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Elcseszted a középiskolai felvételit, grat
2021. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha oda jelentkeztél első helyre és azt írod nem a legerősebb, a pontjaid pedig a felvételin kívül majdnem maxosak simán bekerülhetsz:) azt is nézik mennyire vagy/voltál eddig jó tanuló, milyenek a jegyeid. Ne aggódj ezen szerintem.:) Hajrá!
2021. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki nem tud egy linket küldeni az előző évek alapján történő felvétel alapján? Mármint, hogy kit hány ponttal vettek fel utolsónak. Mert sehol nem találom.
2021. febr. 26. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Tavalyi adatok:

spanyol: az utolsó bejutó a 109. volt

haladó angol: az utolsó bejutó a 50. volt

kezdő angol: az utolsó bejutó a 72. volt


Nem sok esélyed a van a tavalyi adatok alapján.


[link]

itt nézelődhetsz.

2021. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!
2021. febr. 26. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ebben a suliba szeretnél tanulni, akkor német tagozaton lehet, hogy lenne esélyed. Ha érdekel egyáltalán a német nyelv...Látom, hogy van két német tagozat is kezdő szintről (bár az egyiket haladónak hívják a megtévesztés kedvéért). Láthatod, hogy a te pontszámoddal jobb rangsorszámot kaptak a jelentkezők németen. Március 22-23-án amennyiben az iskola engedélyezi, fel lehet venni új tagozatot, ehhez az iskolával történő előzetes egyeztetés szükséges.
2021. febr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, nagyon nehéznek találom a német nyelvet, viszont mindenféleképpen gimnáziumba szeretnék továbbtanulni. Ha tényleg van ilyen lehetőségem, akkor élni fogok vele. Köszönöm!!😊❤️
2021. febr. 28. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!