Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vezetés és szervezés mestersza...

Vezetés és szervezés mesterszak elvégzésének mennyi értelme lenne?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy raktárban dolgozom, egyszerű raktárosként...

Diplomás vagyok, de a diplomám a versenyszférában nem sokat ér.


Szeretnék feljebb lépni a szamárlétrán, elég sokat hitegetnek azzal a feletteseim hogy majd nemsokára nyugdíjba vonulnak, és akkor majd előléptetnek, mivel én vagyok az egyetlen diplomás és én vagyok ott a legrégebben... De egyre inkább realizálom, hogy ezek így üres ígéretek.

Egy csomó feladatot jelenleg is én végzek helyettük, mert “fontos megbeszélésük van”...

Elegem van!


Gyökeresen ugyanakkor már nem szeretnék területet váltani, mert 30 éves leszek idén.

Első körben szeretnék műszakvezető lenni, de onnan is mennék tovább, vagy kimennék külföldre.

Németül és angolul elég magas szinten tudok... De a jelenleg diplomám gátol pár dologban.


vezetés és szervezés mesterre jelentkezhetnék, ugyan nem teljes kredit érték beszámításával...


Mit gondoltok?


Azzal elérhetőek a céljaim?


A másik amiben gondolkodom, az az ellátási-lánc-menedzsment, de azzal leginkább logisztikusnak, fuvarszervezőnek, beszállítónak tudnék elmenni, mely területeken nem lehet itthon sokkal jobban keresni, mint amennyit most, egy diplomát sem igénylő munkakörben keresek...



2021. febr. 27. 03:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!