Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináltatok az írásbeli...

Mit csináltatok az írásbeli érettségi előtti héten, hetekben? Éjszakába nyúlóan tanultatok vagy inkább már pihentetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Mivel akkor volt a ballagás arra készültem, szóval tanulás nélkül ültem mentem megírni.
2021. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Az előtte lévő hetekben még bőven tanultam. Az utolsó délutánon tettem csak le a jegyzeteket, mondván amit eddig nem vágtam be, mostmár nem is fogom.
2021. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi évek feladatsorait néztem át.
2021. márc. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kettő között. Nem is tanultam éjszakába nyúlóan, de minden nap elhatároztam, hogy mennyit kell aznap tanulnom, és azt megcsináltam. A mennyisége változó volt, de átlagosan pár óra minimum. Utána pedig pihentem. De előtte lévő napon már tényleg nem ajánlott tanulni, főleg estig. Fáradt leszel másnap, és az sem fog eszedbe jutni, amit amúgy tudsz.
2021. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanultam és feladatokat csináltam mármint a korábbi évek feladatsorait.Érettségi előtti 2 napon már nem igazán tanultam inkább pihentem és könyvet olvastam.
2021. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én április közepéig tanultam csak, utána már csak olvasgattam (igyekeztem az agyamat nem fárasztani mert én kipihent aggyal nagyon jól ki tudom logikázni az összefüggéseket).
2021. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!