Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdekel az autó téma, gondolko...

Érdekel az autó téma, gondolkodom az autószerelői szakma választásán ( ugye most 8.-os vagyok). Megéri e? Nem akarok luxus életet egyáltalán.

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Maga a szerelés elég koszos munka, de egész jól lehet vele keresni, akár ha autószervízben vagy, akár vállalkozó, viszonylag normális a munkaidő, utóbbi esetben nyilván magadnak oszthatod be. Vállakozáshoz viszont kell egy jó kezdőtőke, hogy meg tudd venni a szerszámokat, legyen egy műhelyed stb. Szóval ha érdekel, nem egy rossz választás. Viszont arra figyelj, ha van lehetőséged, tanulj tovább autóvillamossági szakembernek. Egyre bonyolultabb rendszerek vannak az autókban, érdemes ehhez a részéhez is komolyan érteni, plusz ez kevésbé mocskos meló.
2021. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, "ha van lehetőséged" részt, mire érted? Valamint érdemes megcsinálni az érettségit is? Jobban elhelyezkedsz vele?
2021. márc. 10. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Érettségit mindenképpen, nem is tudom indul-e most érettségi nélküli autószerelőség, de az érettségi nagyon alap manapság, azt ne hagyd ki.

Autóvillamosságival pedig úgy értem, ahol ismerősöm tanult, ott 2 év volt az autószerelőség és azután 1 év a villamosság. Szóval ha időben belefér, csináld meg azt is.

2021. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:

"gondolkodom az autószerelői szakma választásán ( ugye most 8.-os vagyok"


Februárban be kellett adni a jelentkezési lapokat.

2021. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érettségi alapfeltétel az autószerelő szakmához
2021. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!