Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem élelmiszermé...

Debreceni Egyetem élelmiszermérnök vagy Mate élelmiszermérnök képzést ajánlanátok? Hol érdemesebb elvégezni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
MATE a legszínvonalasabb képzés ezen a szakon. De a debrecenivel sem tudsz mellélőni szerintem
2021. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A debreceni képzést könnyebb elvégezni szerintem. A diploma után meg úgyis a szakmai tapasztalatodat fogják nézni, ha már dolgoztál valahol. Ugyanakkor a MATE esetében nem akarnak majd egy kalap alá fésülni a többi agrárossal, és nem kell izzadni növényélettanból pl., de szerintem ezt kár bontogatni, mindenben van valami nehézség, kinek mi megy jobban, olyan tanárok akik meg képtelenek a saját tárgyukat a szak számára való hasznosíthatóság szempontjából átértékelni szintén akadnak minden egyetemen. Szóval...
2021. ápr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mate-élelmiszermérnökön nincs növénytan. Szerintem az a kertészen van csak.

Illetve az utolsónak igaza van abban, hogy a tanárok munkája (vagy passzivitása, rosszindulatoskodása) mennyire teszi könnyen teljesíthetővé a tárgyat.

2021. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3# debreceni képzésen van, arra értettem, meg állatélettan is meg másfél év közgáz, aminek semmi haszna és semmilyen mértékben nem készít fel az élelmiszergazdaságtanra. Nézegess mintaterveket az alapján jobban el tudod dönteni mi az ami neked szimpatikus.
2021. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azta, ezt nem tudtam, nálunk a MATE-n nincsenek ilyenek. De fél év közgáz, majd gazdaságtan illetve folyamatszervezés az van...
2021. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elektró, növényélettan, állatélettan, környezetgazdálkodás mindenkinek megvan a maga keresztje :D de Debrecenben cserébe nincs biometria
2021. ápr. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!