Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha továbbtanulás ügyben...

Ha továbbtanulás ügyben szeretnék érdeklődni, akkor az oktatási hivatalnak vagy a felvinek kell írnom?

Figyelt kérdés

És az email végére oda kell írnom a nevemet? Pl. Tisztelettel: Kovács Anna, vagy nem szükséges?


Egyetemmel kapcsolatban lenne kérdésem hozzájuk, végigolvastam mindent, de az én helyzetemről nem írnak semmit, ezért kell emailt írnom, csak nem tudom pontosan, hogy az oktatási hivatalnak, vagy a felvinek? Esetleg magának az egyetemi szaknak? Mert tudom már, hogy hova szeretnék menni, de nem tudom, hogy magát az egyetemet "zaklathatom"-e ezzel.



2021. márc. 20. 20:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia én mindenkitől megkérdezném, akiket ide felsoroltál, plusz felhívnám őket telefonon, az a tuti.
2021. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felvinek, ők foglalkoznak a felvételivel kapcsolatos kérdésekkel, ha ők nem tudnak segíteni, max akkor érdemes írni az OH-nak, mert ők nem nagyon foglalkoznak ilyen dolgokkal (max ha nagyon muszáj), ahogy tapasztaltam. Igen illik a levélben az elköszönésnél leírni a nevedet, hogy tudják kinek címzik a levelet, amikor telefonon felhívsz valakit, akkor is illik bemutatkozni.
2021. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen! :) Csak utálok telefonálni, ezért gondoltam, hogy emailt írnék. :(
2021. márc. 20. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha konkrétan egy egyetemmel kapcsolatos a spceciális kérdésed, akkor az adott egyetemnek kellene írni.
2021. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocsi, nem akarlak megbántani, de egyetemre akarsz menni, és félsz egy telefont elintézni?
2021. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5, nincs semmi más fóbiám, csak a telefonálással vagyok bajban. ismerek olyat aki szintén nem szeret telefonálni, mert szorong ha telefonálnia kell, mégis ez az első éve egyetemen. Szóval ez nem kizáró tényező, ezért nem is tartozik ide. Elég gyakori ez a fóbia, meg a telefonálástól való szorongás, nem hiszem, hogy csak ezért ne menne valaki egyetemre.
2021. márc. 23. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!