Milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 24 évesen ápolóként dolgozok kórházban, a jelenlegi helyzet nagyon megvisel, nehezen tudom feldolgozni a munkam során láttottakat és úgy érzem nem szeretnék az egészségügybe maradni a vírus helyzet után. Azonban ötletem nincs milyen pályára menjek, elég rossz a szemem ezért eléggé bevagyok korlátozva. Szeretek alkotni, építeni, dolgokat létre hozni. Az informatika, technológia nem érdekel. Annó suliban közepes tanuló voltam. Szeretnék egy olyan szakmát amivel ellehet boldogulni az életben, nem szeretnék többet műszakolni, nem akarok több stresszt.

#tanulás #munka #Pálya elhagyás
2021. ápr. 5. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
fodrász, műkörmös, lakberendező, belsőépítész, cukrász? hirtelen nekem ezek jutottak eszembe amivel lehet alkotni valamit. Biztos van több is, de ez jó legalább annyira hogy a válaszodból többet tudjunk meg majd
2021. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem írtam hogy férfi vagyok :D
2021. ápr. 5. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Burkoló, villanyszerelő, festő, cukrász, szakács, katona,
2021. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha kitanulod bármelyik szerelő szakmát vagy pl a festést, te leszel a kiskirály, iszonyú hiány van, minden jó szakember kiment külföldre.
2021. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!