Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Studium Generale tapasztalatok?

Studium Generale tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aki volt már annak hogy tetszett?

2021. ápr. 12. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szo-szo...
2021. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Studium Generale a Corvinus saját felvételi előkészítője. Akkor célszerű odamenned, ha alapvetően tisztában vagy az anyaggal, s csak kicsit rendszerezni kell a tudásodat.

Általában sokakat elriaszt a szombati tanulás (a levelezés nem az igazi), s ezért sokak kikopnak.

2021. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Középszintű törire járok, ahhoz képest elég részletesen belemegyünk a dolgokba, de amúgy jó. Egész délelőttös program, de közben lehet mást is csinálni, én általában csak hallgatni szoktam, néha rápillantok a gépre, de így is rengeteget segít. Hozzá kell tenni, hogyha nem online lenne, nem is jelentkeztem volna.
2021. ápr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!