Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelem mellé milyen...

Történelem mellé milyen faktot válasszak?

Figyelt kérdés
Angol tagozaton vagyok, így azt heti 5 órában tanulom, mellé jönne a töri, mert ezzel a párosítással sok helyre mehetnék. (gazdasági szakok, pszichológia, jog, stb.) Ezek mellé szerintetek milyen tárgyat kellene felvenni, amiből esetleg 5. tárgyként érettségizhetnék?

2021. ápr. 15. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem érdekelnek a reál tárgyak, akkor tegyél angol-töri emeltet, emellé nem kell harmadik. Ötödik tárgynak pedig infó, etika, társadalomismeret, földrajz pl.
2021. ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3 Te melyiket javasolnád, etika, társadalomismeret vagy földrajz? (az infó nem nagyon megy)
2021. ápr. 15. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már másik válaszoló vagyok. Most fogok érettségizni. Az infót ne vedd fel semmiképpen, mert semmit nem ér, ha nem azzal tanulsz tovább. Nézd meg milyen egyetemre szeretnél menni, milyen szakra. A felvi.hu-n meg lehet nézni, miért kaphatsz majd pluszpontokat. Egyébként a fentiek közül a társadalomismeretet ajánlanám, mert gyakorlatilag egy résztémája a történelemnek. Viszint hasznos tudást adhat.
2021. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

#1 vagyok, szerintem is társadalomismeret, nem nehéz, viszont jogra, politológiára, de akár gazdasági szakra vagy szimplán az élethez is jó lehet a tudás amit megkapsz a készülés során.


Az infóérettségit azért mondtam, mert az tényleg elég könnyű, de pont ezért minimális hasznát fogod venni a tudásnak, a leghasznosabb belőle kb az Excel.

2021. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5. tárgynak azt válaszd ami legkönnyebben megy.
2021. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint felettem írták, nezelődj, hogy melyik szakra mennél egyetemen. Sok helyen fent van az is, hogy milyen óráik vannak, azok alapján válassz.

Pl pszichológiánál a bioszt javasolnám

2021. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!